Gökdere Tesisat Servisi

Tesisat alanında Akdeniz Bölgesinde uzman kadrosu ile birlikte %100 memnuniyet garantisi ile çalışan ve 7/24 hizmet veren kuruluş olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Amacımız Gökdere Tesisat Servisi olarak, Tesisat Konusunda Güven Veren , Kaliteli İşler Yapan ve Konusunda Marka Olmaktır.

Hedefimiz %100 Müşteri Memnuniyetidir.

Hizmet Politikası Olarak , Arıza Tespiti Ücretli Yapılır  , Tamir ve Montaj bize yapılacak olursa ücret alınmaz.

Gökdere Tesisat Servisi Su Tesisat Montaj Tamir Onarım Hizmetleri
Hemen Ara: 0 535 856 18 16

Kırmadan nasıl olur demeyin; su kaçağını özel kamera sistemiyle buluyoruz. Gerek dinleme cihazları gerek görüntüleme sistemiyle arızanın yerini kırmadan dökmeden buluyoruz. Tıkanıklıkları da özel pimaş robotlarıyla kırmadan açıyoruz. Teknolojiyi kullanarak hizmet veren firmamız tüm Antalya’da hizmet vermekten gurur duyar. Yapılan tüm onarım işlemleri garantili olarak yapılmaktadır. Kısacası müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Gökdere Tesisat Servisi Tıkanıklık Açma Hizmeti
Hemen Ara: 0 535 856 18 16

Herhangi bir cismin giderlere kaçması, yanlış kullanım, kalitesiz kağıt kullanımı gibi nedenlerle birçok kereler giderlerde tıkanıklık açma sorunu ile uğraşılmaktadır. Çoğu zaman geleneksel yöntemler uygulansa da, kesin sonuç almakta zorlanılmaktadır. İster tuvalet ister mutfak gideri tıkansın, bu gibi durumlarda yapılması gereken güvenilir bir firma ile irtibata geçmek olmalıdır. Bu sorunu hızlı çözüme kavuşturabilmek için web sayfamızdan müşterilerimizin bize ulaşmasını sağlamaktayız. Gerek telefon ile gerekse mesaj formu doldurarak tüm tıkanıklık açma problemlerinize teknik personelimiz ve ekipmanımızla müdahale ediyoruz.

Gökdere Tesisat Servisi Günısı / Güneş Enerjisi Montaj Tamir Onarım Hizmetleri
Hemen Ara: 0 535 856 18 16

Antalya günısı problemleriniz için bir telefon ile problemlerinize çözüm oluyoruz.

Günısı sistemlerinde kazan patlaması,boru çıkması,cam kırılması gibi sorunlar sonucu günısı sisteminiz devre dışı kalabilir.kullanıcıların en büyük hatası ise günısı kış aylarında az kullanılması sebebi ile tamiratın yaz aylarına bırakılmasıdır. Sızdırma yapan bir gün ısı faturalarınızı büyük ölçüde etkileyecektir.

Gökdere Tesisat Servisi Kalorifer Tesisat Montaj Tamir Onarım Hizmetleri
Hemen Ara: 0 535 856 18 16

Petek Montajı yaptırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey bizi aramak. Sizin için gerekli olan bütün işlemleri biz hallediyoruz. Ev veya iş yerinize kalorifer montaj tamir ilgili işlemleri halletmeniz için gereken herşeyi yapıyoruz.

Gökdere Tesisat Servisi Kalorifer Petek Montaj ve Tamirat Hizmetleri
Hemen Ara: 0 535 856 18 16

Bir evin en önemli özelliklerinden biri de iyi ısınmasıdır. Kış aylarında tesisatı iyi döşenmemiş ve iyi ısınmayan bir ev çok can sıkıcı olabilir. Bu sebeple petek montajı bu konuda uzman kişilerce yapılmalıdır. Bir evin kalorifer tesisatında en önemli husus suyun tesisat içinde rahatça dolaşabilmesi hususudur.

Gökdere Tesisat Servisi Şofben / Termosifon Montaj Tamir Onarım Hizmetleri
Hemen Ara: 0 535 856 18 16

Elektrikli su ısıtıcaları (şofben ve termisifon)uzun zamandır hayatımızı kolaylaştıran cihazların başında gelmekte. Bu cihazların alındıktan sonraki süreçte montaj ve arıza işleri ciddi bilgi ve tecrübe gerektiren bir iştir. Elektrik tesisatçınız ustaişleri olarak sofben ve termisifon montajı işlerini arızalarını en kısa sürede ve olması gerektiği gibi en doğru şekilde yapıyoruz.

Gökdere Tesisat Servisi Su Arıtma Cihazı Tamir Bakım ve Filtre Değişimi
Hemen Ara: 0 535 856 18 16

Su arıtma cihazlarında kullanılan filtrelerin belli bir süzme yani doyuma erişme süreleri vardır. Su yu süzen ince gözenekler zamanla tutulan kirletici maddeler ile dolar ve  belli süre sonrada süzme işlemini yapamaz olur.

Her filtrenin görevi farklı farklı olduğu için bunlarında kendi aralarında bir değişim sırası vardır. Filtrerin hepsi birden tıkanmaz. En çok kirlenen filtre su ile ilk karşılaşan ve görevi suda asılı bulunan yüzer partikülleri ve tortuları tutan (SEDİMET) filtredir.

Bu filtrenin yaklaşık ömrü 6 ila 8 ay arasındadır. Şebeke suyunun durumuna ve kullanılan suyun azlığınına, çokluğuna göre degişir. Diğer iki filre ise (AKTİF KARBON VE BLOK KARBON) bunların ömürleri ilk sedimen filtreye göre daha uzundur. Membran ve pos kardon filtrelerin ömrü ise yaklaşık 24 ile 28 ay arsında değişir.